صفحه اصلي|درباره HSE|اخبار|لغت نامه|تماس با ما|نقشه سايت
» جستجو در سایت

عنوان ها
پیوندهای مرتبط

وزارت نفت جمهوري اسلامي ايران

شركت ملي صنايع پتروشيمي

مديريت HSE شركت ملي نفت ايران

مديريت HSE شركت ملي گاز ايران

شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي

نشريه تخصصي دانش نفت
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب سایت چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ايران وارث ٩٠ سال تجربه صنعت نفت ایران در عرصه های پالایش ، انتقال و توزیع فرآورده های نفتی و مهندسی و ساختمان تاسيسات صنایع نفت است که پس از شکل گيری ، از ١٧ اسفند ١٣٧٠ تاکنون با کفایت تمام ، وظایف شرکت ملی نفت ایران در زمينه انجام کليه عمليات مربوط به انتقال نفت خام به پالایشگاهها و پهلوگيرهای صادراتی،فرآورش،توليد و توزیع ده ها نوع فرآورده های نفتی اصلی و جانبی در سراسر ایران،بازاریابی و صدور فرآورده های ویژه مازاد بر مصرف داخلی،ساخت پالایشگاهها،سکوهای دریایی،خطوط لوله و شبکه های مخابرات و نيز تامين ارتباطات داخلی و راه دور و مراکز صنعتی و اداری وزارت نفت را بر عهده گرفته است.
اخبار


فعالیت‌های عمرانی، بزرگ‌ترین‌عامل تخریب رویشگاه‌های زاگرسی
پیامدهای تخریب‌های محیط‌زیست آن اندازه آشکار شده است که مدیرکل دفتر زیستگاه‌ها و امور مناطق را برآن داشت تا در نخستین کارگاه تدوین سند ملی مدیریت جامع کوهستان زاگرس مرکزی که با حضور جمعی از مدیران سازمان محیط‌زیست، وزارت جهادکشاورزی، وزارت کشور، نیرو و نمایندگان تشکل‌های مردم نهاد در سازمان محیط‌زیست برگزار شد به صراحت اعلام کند که همه فعالیت‌های عمرانی در جهت تخریب زاگرس است.
 ٠٩:٥٥ - 1393/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
۹۸ درصد آتش سوزی در جنگل‌ها عامل انسانی دارد
مشاور رییس سازمان حفاظت محیط زیست با بیان اینکه ۹۸ درصد آتش سوزی جنگل‌ها در کشور عامل انسانی دارد هشدار داد: در فصل تابستان به دلیل گرمی هوا و افزایش سفر ها موارد آتش سوزی بیشتر خواهد شد.
 ٠٩:٥٣ - 1393/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
آلاینده‌های سرطان‌زای هوای تهران کاهش یافته است
قطع دریافت ریفورمیت بنزین از پتروشیمی‌ها و افزایش توزیع بنزین پاک، سبب کاهش میزان آلاینده‌های بنزن، گوگرد و آروماتیک در هوای شهر تهران نسبت به مدت مشابه سال گذشته شده است.
 ٠٩:٤٩ - 1393/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
ممنوعیت استفاده از ساک دستی پلاستیکی در فرانسه
دولت فرانسه پنجشنبه اعلام کرد، استفاده از ساک‌های دستی پلاستیکی یک‌بار مصرف به دلیل مشکلات زیست محیطی در این کشور از سال ۲۰۱۶ ممنوع خواهد بود.
 ٠٩:٤٦ - 1393/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
قحطی خاک حاصلخیز تا ۳۰ سال آینده ایران را فرا می‌گیرد
سال ۱۳۷۶ و پیش از اجرای فاز اول «طرح مدیریت پایدار منابع آب و خاک حبله رود» که براساس برنامه مشترک میان ایران و برنامه عمران سازمان ملل متحد در حوضه آبخیز حبله رود به اجرا درآمد هیچ‌کس تصور نمی‌کرد روستای بهورد که ۷ سال بود از سکنه خالی شده بود دوباره آباد شود؛ باغ‌هایش پرثمر شود و کشاورزی‌اش رونق بگیرد، اما این رؤیای دور از انتظار و دست نیافتنی با اجرای پروژه حبله‌رود به واقعیت پیوست.
 ٠٩:٤٣ - 1393/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
رتبه اول سرطان در دنیا را داریم
رئیس کمیسیون سلامت و محیط زیت شورای شهر تهران با بیان اینکه، بنزین تولید شده توسط واحدهای پتروشیمی، مایع غیر استاندارد و خطرناکی است که به غلط نام آن را بنزین گذاشته‌اند، گفت که ایران دارای رتبه اول ابتلا به سرطان در جهان است.
 ٠٩:٣٦ - 1393/04/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
نوبتکاری و عوارض آن
نوبتکاری وعوارض آن
 ١٥:٢٤ - 1393/03/28 - نظرات : ٠متن کامل >>
یک کیلووات برق خورشیدی از انتشار سالانه ۱.۸ تن مواد آلاینده به محیط‌زیست جلوگیری می‌کند
استفاده از انرژی‌های نو نظیر انرژی خورشیدی، در مدت کمتر از پنج هفته از اجرای فاز دوم هدفمندی یارانه‌ها مورد توجه شهروندان قرار گرفته است.
 ١١:١٧ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
ضرورت تولید سوخت‌های زیستی مایع در ایران
ضرورت و اهمیت توسعه تولید و کاربرد سوخت‌های زیستی مایع در ایران ۱۸ خرداد ماه توسط دکتر برات قبادیان، رئیس مرکز تحقیقات بیوانرژی دانشگاه تربیت مدرس بررسی می‌شود.
 ١١:١٤ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
زمین تا پایان قرن ۲۱، هفت درجه گرم‌تر می‌شود
استاد پژوهشکده هواشناسی و علوم جوی گفت: بر اساس پیش‌بینی مرکز بین‌المللی پیش‌بینی تغییر اقلیم (IPCC) تا پایان سده جاری دمای زمین تا ۷ درجه سانتی‌گراد گرم‌تر خواهد شد.
 ١١:١٢ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
تاثیر تغییر اقلیم در آسیا بیش‌تر از مناطق دیگر جهان است
استادیار موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران گفت: گزارش های جهانی نشان می‌دهد تاثیر تغییر اقلیم در آسیا بیشتر از مناطق دیگر در کره زمین است.
 ١١:٠٩ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
طرح آمریکا برای کاهش ۳۰ درصدی گازهای گلخانه‌ای اعلام شد
دولت آمریکا مقررات سخت و تازه‌ای را برای کاهش تصاعد گازهای گلخانه‌ای از نیروگاه‌های زغالی اعلام کرده است.
 ١١:٠٥ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
فناوری‌های هوشمند در خدمت اهداف زیست محیطی
محققان معتقدند مردم می‌توانند با استفاده از فناوری‌های هوشمند و نقشه‌های آنلاین که به طور مداوم به روز می‌شوند، به حفظ گونه‌های در معرض انقراض کمک کنند.
 ١١:٠٣ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
نیمی از گونه‌های جنگلی جهان در معرض خطرند
سازمان ملل متحد هشدار داد که نیمی از گونه‌های جنگلی جهان به دلیل اثرات ناشی از تغییرات آب و هوا و همچنین کشاورزی در معرض خطر قرار دارند و مدیریت بهتر آن‌ها نیازمند اقدام فوری است.
 ١٠:٥٩ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>
نقشه راه ارتقای وضعیت زیستی پایتخت
علي‌محمد شاعري رئيس ستاد محيط‌زيست و توسعه پايدار شهرداري تهران با بيان اينكه مديريت شهري آمادگي دارد به كمك دولت به ساماندهي صنايع آلاينده اقدام كند، گفت: درخصوص كاهش آلاينده‌هاي هواي شهر، نوسازي حمل‌ونقل عمومي تا پايان برنامه 5 ساله دوم در دستور كار قرار گرفته است.
 ١٠:٣٦ - 1393/03/18 - نظرات : ٠متن کامل >>

» خط مشي HSE «

» ورود به سیستم «


» لغت نامه HSE «

صفحه اصلي|درباره HSE|اخبار|ابلاغيه|لغت نامه|تماس با ما|نقشه سايت

بازديدکنندگان اين صفحه: 17697 | بازديدکنندگان امروز : 130 | کل بازديدکنندگان : 708582 | زمان بارگزاري صفحه: 0.4530

ثانيه