صفحه اصلي|درباره HSE|اخبار|لغت نامه|تماس با ما|نقشه سايت
» جستجو در سایت

عنوان ها
پیوندهای مرتبط

وزارت نفت جمهوري اسلامي ايران

شركت ملي صنايع پتروشيمي

مديريت HSE شركت ملي نفت ايران

مديريت HSE شركت ملي گاز ايران

شركت ملي پخش فرآورده هاي نفتي

نشريه تخصصي دانش نفت
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب سایت چیست؟

عالی
خوب
متوسط
ضعیف

شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی ايران وارث ٩٠ سال تجربه صنعت نفت ایران در عرصه های پالایش ، انتقال و توزیع فرآورده های نفتی و مهندسی و ساختمان تاسيسات صنایع نفت است که پس از شکل گيری ، از ١٧ اسفند ١٣٧٠ تاکنون با کفایت تمام ، وظایف شرکت ملی نفت ایران در زمينه انجام کليه عمليات مربوط به انتقال نفت خام به پالایشگاهها و پهلوگيرهای صادراتی،فرآورش،توليد و توزیع ده ها نوع فرآورده های نفتی اصلی و جانبی در سراسر ایران،بازاریابی و صدور فرآورده های ویژه مازاد بر مصرف داخلی،ساخت پالایشگاهها،سکوهای دریایی،خطوط لوله و شبکه های مخابرات و نيز تامين ارتباطات داخلی و راه دور و مراکز صنعتی و اداری وزارت نفت را بر عهده گرفته است.
اخبار


راهکارهای کارشناسان فائو برای نجات جنگل‌های کشور
گروهی از کارشناسان سازمان خواربار و کشاورزی سازمان ملل متحد (فائو) که به درخواست سازمان جنگل‌ها و مراتع کشور به ایران سفر کرده‌اند، پس از ۱۰روز اقامت در ایران و بازدید از جنگل‌های گیلان، مازندران، فارس، ایلام، لرستان و کرمانشاه از نزدیک با مسائل و مشکلات دامنگیر بلوط‌های زاگرس و شمشادهای شمال آشنا شده و نتیجه مشاهدات خود را در این‌باره اعلام کردند.
 ١٤:٤٧ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
ایران داغ‌تر و خشک‌تر می‌شود
گری لوئیس، هماهنگ‌کننده مقیم سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران به صراحت اعلام کرد که ایران در آینده خشک‌تر و داغ‌تر خواهد شد و این روند ناشی از حرکت به سوی توسعه طی سال‌های اخیر بوده است.
 ١٤:٤٥ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
پروژه ایجاد سامانه پایش مقابله با خشکیدگی درختان بلوط زاگرس اجرایی شد
پروژه ایجاد سامانه پایش مقابله با خشکیدگی درختان بلوط زاگرس با حمایت ستاد آب، خشکسالی، فرسایش و محیط زیست معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اجرایی شد.
 ١٤:٤٣ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
سدسازی غیراصولی و برداشت بی‌رویه از آب عامل اصلی خشکسالی است
رئیس سازمان حفاظت محیط‌زیست احداث سدهای آبی غیراستاندارد، برداشت بی‌رویه از منابع سفره‌های آبی زیرزمینی و کاهش بارندگی را از عوامل مهم بروز خشکسالی فعلی در کشور عنوان کرد.
 ١٤:٤٢ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
اقیانوس اطلس علیه گرمایش جهانی می‌ایستد
بر اساس یافته‌های یک پژوهش تازه، وقفه‌ای که چند سالی در افزایش دمای هوای کره زمین ایجاد شده ممکن است تا ۱۰ سال دیگر ادامه داشته باشد.
 ١٤:٤١ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
اتخاذ تدابیر جدید برای نجات زاینده‌رود
وزیر نیرو با تشریح جدیدترین اقدامات صورت گرفته برای خروج زاینده‌رود از بحران گفت: امیدوارم به‌زودی، آب زاینده‌رود به مدت ۵ سال از بهمن ماه تا اردیبهشت سال آینده در رودخانه جاری شود.
 ١٤:٤٠ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
۱۰۰هزار هکتار از وسعت جنگل‌های شمال کاسته شده است
مدیر پروژه ملی مدیریت چند منظوره جنگل‌های هیرکانی گفت: طی ۶۰ سال اخیر بیش از یک‌صد هزار هکتار از سطح جنگل‌های شمال کشور کاسته شده است.
 ١٤:٣٨ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
قدیمی‌ترین منبع آب زمین
دانشمندان در 3.2 کیلومتری اعماق زمین آبی کشف کرده‌اند که گفته می‌شود حدود 2.6 میلیارد سال قدمت داشته و قدیمی‌ترین آب روی زمین و حتی قدیمی‌تر از ظهور زندگی چندسلولی‌ها روی این سیاره است
 ١٤:٣٢ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
گذشت دوران سیرابی زمین؛ گزارش آماری گاردین از جهان تشنه
منابع آب از کالیفرنیای آمریکا گرفته تا کشورهای خاورمیانه، رو به اتمام گذاشته‌اند و میلیاردها نفر در سرتاسر جهان به آب شیرین و قابل شرب دسترسی ندارند.
 ١٤:٣١ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
زدودن نمک، راه نجات جهان از تشنگی
هفتاد درصد از سطح زمین را آب فراگرفته و با این‌ حال، کمبود آب در جهان سالانه میلیارد‌ها انسان را با دشواری و عذاب مواجه می‌سازد.
 ١٤:٢٨ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
تولید آب آشامیدنی از مه صبحگاهی
محققان آمریکایی با ابداع روشی موفق شدند از مه صبحگاهی آب آشامیدنی تولید کنند.
 ١٤:٢٦ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
هدر رفت آب در ایران؛ از هر ۱۰۰ لیتر ۳۵ لیتر
يک کارشناس منابع آب گفت: ۹ هزار کیلومتر خط انشعاب آبرسانی در تهران وجود دارد که ۳ هزار کیلومتر آن فرسوده است و از این میزان از هر ۱۰۰ لیتر آب ۳۰ تا ۳۵ لیتر هدر می‌رود.
 ١٤:٢٤ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>
بنزن موجود در بنزین‌های پتروشیمی ۴۰ برابر حد مجاز بود
سرپرست مرکز ملی هوا و تغییر اقلیم سازمان حفاظت محیط زیست، گفت: بر اساس نامه رسمی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی میزان بنزن موجود در بنزین پتروشیمی‌ها طی سال‌های ۸۹ تا ۹۲ تا ۴۰ برابر حد مجاز بوده است.
 ١٤:١٥ - 1393/06/08 - نظرات : ٠متن کامل >>

» خط مشي HSE «

» ورود به سیستم «


» لغت نامه HSE «

صفحه اصلي|درباره HSE|اخبار|ابلاغيه|لغت نامه|تماس با ما|نقشه سايت

بازديدکنندگان اين صفحه: 19824 | بازديدکنندگان امروز : 128 | کل بازديدکنندگان : 716265 | زمان بارگزاري صفحه: 0.8906

ثانيه